Побутовим споживачам (населення)

Сплатити швидко за електроенергію через Інтернет

Споживачі послуг Київенерго мають можливість оплачувати рахунки за електроенергію через Інтернет. Такими послугами можуть скористатися ті кияни, що уклали договори на електропостачання безпосередньо з «Київенерго». На сьогодні є два способи для розрахунку за електроенергію в онлайн-режимі.

  1. Швидкий та безкомісійний спосіб Інтернет-оплати за електроенергію пропонує «Приватбанк». Веб-сервіс «Швидко сплатити» дозволяє швидко перерахувати кошти на рахунок енергопостачальника після кількох простих кроків, а  користувач, за бажанням, отримає квитанцію про оплату на електронну адресу.
    До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard будь-яких українських та міжнародних банків.
  2. Отримувати та оплачувати рахунки у режимі онлайн можна на сайті Portmone.com. Паперові квитанції, які підтверджують оплату, абонент отримує поштою. Власники мобільних телефонів з підтримкою WAP/GPRS і власники кишенькових комп'ютерів можуть оплачувати свої рахунки за допомогою мобільної версії сайту: pda.portmone.com. За оплату рахунків комісія не стягується, однак встановлено абонентську плату за використання сервісу.
    До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard будь-яких українських або міжнародних банків, а також картки класу Cirrus/Maestro банків «Райффайзен Банк Аваль» та «Укрсоцбанк».

Детальніше про співпрацю з Portmone.com

 

 Попередня:  Додаткові послуги для населення
Наступна:   Порядок приєднання до електромереж КИЇВЕНЕРГО та укладення договору про користування електроенергією для побутових споживачів
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012