Заяви та коментарі

Роз’яснення щодо ситуації з гарячим водопостачанням мешканців частини Дніпровського, Деснянського та Оболонського районів

23 липня 2012 року газопостачальна організація обмежила обсяги газу для Теплоелектроцентралі №6 ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Це унеможливило відновлення гарячого водопостачання після проведення гідравлічних випробувань тепломереж в частині Дніпровського, Деснянського та Оболонського районів столиці.

Детальніше...
 

Інформація щодо результатів розслідування технологічного порушення роботи електромереж по вулиці Шепелева

Незадовільний стан та неправильна експлуатація внутрішньобудинкових електричних мереж стали причиною несиметричного навантаження по фазах на абонентському обладнанні та наявності струму несиметрії в нульовому проводі, що у свою чергу призвело  до відгоряння контактного з’єднання шини нульового виводу на трансформаторі в ТП-2308 Київенерго.

Детальніше...
 

Коментар АК «Київенерго» щодо пошкодження електромереж по вул. Шепелева

Стосовно ситуації з пошкодженням електромереж по вул. Шепелева, що відбулось 12 березня, АК «КИЇВЕНЕРГО» повідомляє наступне. По даному випадку згідно із заявами споживачів створена спільна комісія з представників блансоутримувача будинків та Київенерго.

Детальніше...
 

Роз'яснення щодо розрахункових книжок за електроенергію

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» планомірно переходить на прямі і комфортні для населення умови розрахунків за спожиту електроенергію. Дії Компанії обумовлені вимогою чинного законодавства. Відтепер споживач здійснює оплату безпосередньо енергокомпанії без участі посередницьких організацій, таких як ГІОЦ.

Детальніше...
 

Щодо наслідків зношеності тепломереж Києва

Надійність централізованого теплопостачання м. Києва  щороку погіршується і наразі досягла критичного стану. Причина цього —  незадовільний технічний стан трубопроводів та обладнання теплових мереж через довготривалу експлуатацію, впродовж якої в оновлення мереж не вкладалися кошти. Тепломережі Києва є комунальною власністю та належать територіальній громаді міста.

Детальніше...
 

Щодо встановлення багатотарифних лічильників для населення

Споживачі можуть здійснювати розрахунки за електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу: тризонними (нічний, напівпіковий, піковий) та двозонними (нічний, денний). Для цього необхідно встановити багатозонний (багатотарифний) лічильник.

Детальніше...
 

Щодо ситуації з постачанням газу на об'єкти Компанії

Договори на постачання газу для вироблення теплової енергії для потреб населення між акціонерною компанією «Київенерго»  і газівниками підписані. Складнощі виникають через обов'язкову умову про 30% попереднью оплату, здійснити яку неможливо через наявні борги Компанії перед постачальниками палива, що, в свою чергу, викликані великою заборгованістю перед самою Компанією (див. додаток). Таким чином, наявність значної заборгованості перед Київенерго безпосередньо впливає на можливість забезпечувати стабільність поставок газу для ТЕЦ.

Детальніше...
 


Веб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
1588-banner
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви завітали на цей сайт?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013