Друк
Новини Київенерго
Середа, 06 січня 2010

Київенерго надала можливість оплати електроенергії через Інтернет

Київенерго надала можливість оплати електроенергії через Інтернет
АК «Київенерго» надала споживачам можливість оплати за електроенергію через Інтернет. Система експрес-платежів введена з початку 2010 року спільно з компанією Portmone.com. Міжбанківська система електронної доставки і оплати рахунків Portmone.com надає послуги з доставки і оплати рахунків за різноманітні товари і послуги в режимі он-лайн через Інтернет. До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard, випущені будь-яким українським або міжнародним банком, а також картки класу Cirrus/Maestro, випущені «Райффайзен Банк Аваль», АБ «Укрсоцбанк».

Система експрес-платежів дозволяє абоненту швидко і зручно розрахуватися за спожиту електроенергію в мережі Інтернет. Так кошти абонента надходять на рахунок Компанії у наступний банківський день, при цьому додаткова комісія за операцію не стягується. Паперові квитанції, що підтверджують оплату, абонент отримує поштою. Користуватися такою послугою можуть всі абоненти, які уклали з Київенерго прямий договір на електропостачання.

Спільний проект Київенерго та Portmone.com з проведення платежів через Інтернет є частиною програми енергокомпанії щодо запровадження сучасних систем оплати і переходу на більш якісний рівень взаємовідносин із споживачами. Обов'язковою умовою для цього є перехід на прямі платежі за електроенергію з усіма 980 тисячами абонентів Київенерго. Цю роботу Компанія активно проводила 2009 року і планує закінчити у першому півріччі 2010 року.

«Для введення сучасних систем оплати за електроенергію потрібно завершити роботу з персоніфікації кожного абонента Київенерго і проведення з ним звірки. Першим кроком став перехід на прямі платежі, що робить стосунки більш прозорими і дає можливість вносити плату за електроенергію окремо від інших платежів. Сьогодні введена оплата через Portmone.com. Найближчим часом споживачі отримають можливість сплачувати за електроенергію без комісії не лише в Ощадбанку, але й у Приватбанку. В недалекому майбутньому абоненти зможуть не лише оплачувати за електроенергію дистанційно, але й дізнаватися про свою заборгованість, проводити звірку показань лічильника з даними Компанії і таке інше», — заявив заступник директора зі збуту електричній енергії побутовим споживачам СВП «Енергозбут» Віктор Мельников.

Отримувати і оплачувати рахунки за електроенергію за допомогою Інтернет можна на сайті Portmone.com Паперові квитанції, що підтверджують оплату, абонент отримує поштою. Власники мобільних телефонів з підтримкою WAP/GPRS і власники кишенькових комп'ютерів можуть оплачувати свої рахунки за допомогою мобільної версії сайту: pda.portmone.com. При оплаті рахунків комісія не стягується, але існує абонентська плата за використання сервісу.

«Завдяки системі Portmone.com абоненти Київенерго можуть розраховуватися за спожиту електроенергію в режимі он-лайн, не витрачаючи свій час на черги у відділеннях банків і не чекаючи декілька днів доки банки оброблять і переведуть платежі. До того ж, така схема розрахунків є безпечною», — розповів Президент компанії Portmone.com Ігор Горін.

Компанія Portmone.com щороку проходить аудит з безпеки на відповідність міжнародному стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), який забезпечує не лише надійну передачу реквізитів платіжних карток за допомогою Інтернет, але й робить неможливим їх використання навіть персоналом компанії Portmone.com.

Позначки: Актуальна тема | ЕнергозбутПопередня:  Київенерго відкрила пряму телефонну лінію служби безпеки Компанії
Наступна:   Повідомлення прес-служби Київенерго щодо ситуації з притулком для тварин у Пирогово

Коментарі
RSS
Для того, щоб залишати коментарі, необхідно зареєструватися, або авторизуватися

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."1588-banner
paybanner

Календар новин

< Січень 2010 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

  © АК "Київенерго", 2010