Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Четвер, 10 січня 2013

КИЇВЕНЕРГО підвищила надійність енергопостачання телецентру та житлових масивів Лук’янівка і Сирець

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» наприкінці грудня завершило роботи з реконструкції та переоснащення двох електричних підстанцій одного класу напруги 35/10 кВ «Телецентр» та «Артемівська», що у Шевченківському районі столиці.

Таким чином Компанія підвищила надійність та безпеку електропостачання стратегічного для України об’єкту – телевізійного центру, що на вул. Мельникова, та споживачів центральної частини столиці – мешканців житлових масивів Сирець та Лук’янівка.

Підстанція 35/10 «Телецентр» була побудована ще в 60-х роках, тому обладнання, яке там використовувалось, вичерпало свій строк експлуатації. Для задоволення додаткових потреб телецентру в електроенергії та підвищення надійності енергоживлення Компанія ухвалила рішення про здійснення робіт з реконструкції та модернізації цієї підстанції.

Зокрема, на підстанції «Телецентр» повністю замінено силове обладнання 35 кВ, здійснено капітальний ремонт комплектного розподільчого пристрою, а також панелей управління та релейного захисту, автоматизовано роботу підстанції та посилено її безпеку.

За оцінкою фахівців КИЇВЕНЕРГО, інший об’єкт – підстанція «Артемівська» – була побудована, фактично, заново. Там замінено силове обладнання та комплектний розподільчий пристрій, встановлено два нові трансформатори, потужність яких збільшена у півтора рази – із 16 до 25 МВА (мегавольтампер).

Роботи з реконструкції та переоснащення підстанцій завершено у встановлені проектом терміни. Зокрема, на підстанції «Телецентр» роботи тривали півтора місяця, на «Артемівській» - протягом 5 місяців.

Загальна вартість робіт з реконструкції та оновлення обох підстанцій становить 33 млн. гривень. Фінансування здійснювалося за рахунок інвестиційної програми КИЇВЕНЕРГО.

«Розвиток інженерних комунікацій столиці мусить випереджати енергетичні потреби міста. Тому КИЇВЕНЕРГО вже сьогодні планомірно розвиває столичне електричне кільце відповідно до потреб столиці та споживачів, забезпечуючи надійність енергопостачання киян та створюючи певний запас потужності на перспективу», – підкреслив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

Нагадаємо, у грудні 2012 року КИЇВЕНЕРГО завершила будівництво та роботи з реконструкції електричних підстанцій, серед яких – підстанції 110/10 кВ «Московська», «Університетська», «Радіотехнічна», «ВУМ». Всі ці об’єкти мають стратегічне значення для забезпечення енергетичних потреб столиці.Наступна:   КИЇВЕНЕРГО оперативно відновила електропостачання споживачів частини Голосіївського, Печерського та Солом’янського районівВеб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
1588-banner
spos-rozr

Календар оновлень

< Січень 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Ваша думка важлива!

Для чого Ви завітали на цей сайт?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012