Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Неділя, 14 жовтня 2012

Через зношеність тепломережі постраждала людина

13 жовтня о 21.10 жінка потрапила в провал асфальту, яке утворилося внаслідок пошкодження тепломережі за адресою: вул. Єреванська, 29, корпус 1. Підмивання асфальту сталося в міжбудинковому проїзді на неосвітленій території. Температура теплоносія в утвореному проваллі становила 40-45 °С.

Жінка отримала незначні опіки кінцівок 1 і 2 ступенів, а також перелом ключиці. Постраждала була доставлена у лікарню. За оцінками медиків, опіки не несуть загрози життю. Жінці надана медична допомога, зараз її готують до операції у зв'язку з отриманим переломом.

О 21.25 на місце провалу прибула аварійно-відновлювальна бригада КИЇВЕНЕРГО. Виявлену пошкоджену ділянку мережі було оперативно огороджено і відключено. Ремонтні роботи проводилися у ніч з 13 на 14 жовтня. Наразі вони тривають. Завершити ремонт планується до кінця дня 14 жовтня. Тимчасово без теплопостачання перебувають мешканці 4 житлових будинків.

Причина пошкодження – зношеність тепломережі (діаметр 100 мм). Вона була прокладена у 1961 році, тобто давно вичерпала свій нормативний термін експлуатації. Тільки в 2012 році на цій ділянці були виявлені і усунені 2 пошкодження в січні і 2 у квітні.

Нагадаємо, понад 50% теплових мереж, які експлуатує Компанія, вичерпали нормативний термін експлуатації у 25 років і потребують заміни. У 2012 році КИЇВЕНЕРГО за власні кошти замінила близько 80 км трубопроводів централізованого опалення та мереж гарячого водопостачання. Водночас щорічна потреба в заміні мереж становить близько 100 км, що ускладнюється відсутністю реальних джерел і механізмів фінансування.

Оскільки з початком опалювального сезону температура теплоносія в мережах суттєво  зростає (згідно з температурним графіком), закликаємо киян дотримуватися заходів безпеки.

Переконливо просимо не наближатися до місць, де парує вода, її викидів на поверхню і можливих проваль! Якщо є можливість, огородіть їх чи прослідкуйте, аби до них ніхто не наближався до приїзду оперативно-відновлювальних бригад.

При виявленні таких випадків просимо повідомляти про них за телефоном інформаційно-довідкової служби КИЇВЕНЕРГО 15-88 або 201-58-79 для дзвінків з мобільного.Наступна:   КИЇВЕНЕРГО підключила до опалення вже 10,8 тис. будинків і об‘єктів соцсфери (оновлено 16 жовтня)
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012