Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Середа, 10 жовтня 2012

КИЇВЕНЕРГО підключає до опалення житлові будинки

КИЇВЕНЕРГО підключає до опалення житлові будинки

Фахівці Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» розпочали підключення житлових будинків до централізованого опалення. Цей процес у цілодобовому режимі триватиме 5-7 днів.

КИЇВЕНЕРГО здійснює запуск теплоносія у всіх районах столиці одночасно відповідно до графіка, затвердженого Київською міською державною адміністрацією (КМДА). Підключення відбувається незалежно від форми власності будинку.

У першу чергу пуск тепла відбувається у ті будинки, чиї внутрішньобудинкові мережі технологічно готові прийняти теплоносій. Про це завчасно мали потурбуватися балансоутримувачі будинків, отримавши акти готовності систем теплозабезпечення. Важливим фактором для підключення також є відсутність у споживачів боргів за теплову енергію.

Загалом Компанія в межах своєї відповідальності повинна підключити до опалення 9 623 житлових будинки. Станом на 6.00 10 жовтня вже опалюються 189 об‘єктів – дитячих садочків, лікарень, шкіл та інших навчальних закладів, житлових будинків.

«Підключення до опалення такого мегаполісу, як Київ – це складний технологічний процес. Йому передувала ретельна підготовка з боку міста і Компанії, тож розраховуємо на плавне входження в опалювальний сезон», – підкреслив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

Відповідно до розпорядження КМДА №1750 від 08.10.2012 підключення систем теплопостачання столиці відбувається у 3 етапи, починаючи з 8 жовтня. Перший етап – підключення дитсадків, пологових будинків і лікарень, другий — загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до їхніх заявок, третій — житлових будинків і адміністративних будівель установ та організацій (за заявками їхніх керівників), починаючи з 10 жовтня.

Нагадаємо, 8 жовтня КИЇВЕНЕРГО розпочала опалення об‘єктів соцсфери за їхніми заявками.

 

 Попередня:  У КИЇВЕНЕРГО відбулися навчання з реагування у надзвичайних ситуаціях
Наступна:   КИЇВЕНЕРГО розпочала підключення до опалення об‘єктів соцсфери за їхніми заявками
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012