Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Понеділок, 08 жовтня 2012

КИЇВЕНЕРГО розпочала підключення до опалення об‘єктів соцсфери за їхніми заявками

Фахівці Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» розпочали підключення об‘єктів соціальної сфери до централізованого опалення за їхніми заявками. Процес пуску тепла триває цілодобово.

Зокрема на сьогоднішній день відповідно до заявок до тепла підключені дитячий будинок «Малятко» і пологовий будинок №1.

«Тепла погода дозволяла дитсадкам і лікарням дотепер не подавати заявки на підключення до опалення. Зараз температура повітря поступово знижуватиметься до нормативної середньодобової позначки +8˚С, тому звернення пожвавляться. Ми готові оперативно задовольняти всі подані заявки», – відзначив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

Початок опалювального сезону визначається розпорядженням Київської міської державної адміністрації, яке наразі готується.

Загалом у межах своєї відповідальності КИЇВЕНЕРГО має підключити до опалення 16 307 об’єктів – лікарень, дитсадків, навчальних закладів, житлових та адміністративних будинків.

Нагадаємо, КИЇВЕНЕРГО технологічно готова до підключення об’єктів соціальної та житлової сфери до опалення.Попередня:  КИЇВЕНЕРГО підключає до опалення житлові будинки
Наступна:   КИЇВЕНЕРГО закликає споживачів вчасно сплатити за теплову енергію
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012