Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
П'ятниця, 05 жовтня 2012

КИЇВЕНЕРГО закликає споживачів вчасно сплатити за теплову енергію

КИЇВЕНЕРГО закликає споживачів вчасно сплатити за теплову енергію

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» закликає житлово-експлуатаційні організації, підприємства та установи погасити борги за спожиту теплову енергію до початку опалювального періоду. Це є запорукою не лише вчасного підключення до опалення, а й стабільного теплопостачання протягом всієї зими.

Станом на 1 жовтня, борги всіх споживачів за теплову енергію перед Компанією становлять 1 млрд. 28 млн. гривень. Найбільші борги мають ЖЕКи — 892,4 млн. гривень. Борги ЖБК та ОСББ становлять 73,8 млн. гривень, установ та організацій, що фінансуються з держбюджету, — 17,9 млн. гривень, з міськбюджету — 7,8 млн. гривень, з райбюджетів — 16,5 млн. гривень, промислових підприємств — 56,8 млн. гривень.

«Від розрахунків за енергоносії залежить стабільна робота всього енергокомплексу столиці. У цьому ланцюжку всі сторони взаємозалежні: і споживачі, і енергетики, і газовики. В умовах, коли чинні тарифи на теплову енергію для потреб населення лише на 50% покривають собівартість її виробництва, кожен платіж сторін означає тепло для киян», — підкреслив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

Нагадаємо, КИЇВЕНЕРГО технологічно готова до підключення об’єктів соціальної та житлової сфери до опалення.

В липні-жовтні 2012 року КИЇВЕНЕРГО перерахувала НАК «Нафтогаз України» 2,246 млрд. гривень за газ, спожитий на виробництво теплової енергії для потреб населення. Ці кошти були отримані Компанією з бюджету як компенсація різниці між чинними тарифами на теплову енергію для потреб населення та собівартістю її виробництва.

 

 Попередня:  КИЇВЕНЕРГО розпочала підключення до опалення об‘єктів соцсфери за їхніми заявками
Наступна:   КИЇВЕНЕРГО технологічно готова розпочати опалювальний сезон в столиці
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012