Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Вівторок, 02 жовтня 2012

КИЇВЕНЕРГО перерахувала «Нафтогаз України» ще 241 млн. гривень

КИЇВЕНЕРГО перерахувала «Нафтогаз України» ще 241 млн. гривень

1 жовтня 2012 року Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» перерахувало 241 млн. 492 тис. гривень НАК «Нафтогаз України» як розрахунок за спожитий природний газ для виробництва теплової енергії для потреб населення.

Ці кошти — остання частина передбаченої постановою Кабінету Міністрів України №517 від 11.06.2012 р. компенсації КИЇВЕНЕРГО різниці між чинними тарифами на теплову енергію для потреб населення в Києві та собівартістю її виробництва.

Кошти надійшли на рахунок Компанії від Київської міської державної адміністрації 1 жовтня. КМДА в свою чергу отримала їх у вигляді субвенції з державного бюджету для погашення різниці в тарифах відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №517.

«Зберігаючи тарифи на теплову енергію для потреб населення на рівні близько 50% від собівартості її виробництва, держава взяла на себе зобов‘язання із компенсації різниці в тарифах. Завдяки отриманій у 2012 році компенсації Компанія провела розрахунки з газовиками. Це дає нам підстави сподіватися на стабільне проходження опалювального сезону. Проте у зимовий період споживання газу для опалення столиці суттєво зросте, а відтак і борг за нього знову накопичуватиметься», — підкреслив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

Щодня протягом опалювального сезону столиця споживає газу орієнтовно на суму 20 млн. гривень.

Станом на 2 жовтня, з урахуванням отриманої компенсації заборгованість із різниці в тарифах перед КИЇВЕНЕРГО становить 1,564 млрд. гривень, а заборгованість Компанії перед газовиками за спожитий на теплоенергію для населення газ — 287,3 млн. гривень.

Нагадаємо, в липні-вересні КИЇВЕНЕРГО перерахувала НАК «Нафтогаз України» 2,005 млрд. гривень за газ, спожитий на виробництво теплової енергії для потреб населення. Ці кошти були отримані Компанією як компенсація різниці в тарифах.

 

 Попередня:  До уваги киян, керівників підприємств і житлово-експлуатаційних організацій! (оновлено дати і територіальні межі прогріву)
Наступна:   КИЇВЕНЕРГО збільшила обсяг заміни тепломереж до 75 км у 2012 році
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012