Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Четвер, 10 травня 2012

14-28 травня на Чоколівці і Лук’янівці відбудуться гідравлічні випробування тепломереж

14-28 травня на Чоколівці і Лук’янівці відбудуться гідравлічні випробування тепломереж

З 14 по 28 травня 2012 року ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» проводитиме щорічні гідравлічні випробування теплових мереж в частині Солом’янського та Шевченківського районів. У зв’язку з цим з 14:00 13 травня постачання гарячої води буде припинено на житлових масивах Батиєва гора, Першотравневий, Чоколівка, Караваєві дачі, Лук’янівка (частково).

Зокрема, випробування теплових мереж здійснюватимуться у межах:

– вулиць Льва Толстого, Привокзальної площі, вулиць Вокзальної, Ползунова, Лукашевича, Повітрофлотського проспекту, вулиць Стадіонної, Тополевої, Фучика, Уманської, Ушинського, Фастівської, Волинської, Вінницької, Медової, Народного ополчення, Ернста, Зеленогірської, Червонозоряного проспекту (частково), вулиць Петра Радченка, Бориса Гаріна, Андрія Головка, Солом'янської, Амосова, Клінічної, Петра Заломова, Городньої, Докучаєвської, Івана Неходи, Петра Красикова, Кудряшова (частина Солом’янського району);

– вулиць Вадима Гетьмана, Польової, Ярослава Галана, Гарматної, Борщагівської, Генерала Тупикова, Машинобудівної, Виборзької, проспекту Перемоги, вулиць Академіка Янгеля, Дашавської, Польової (частина Солом’янського району);

– вулиць Жилянської, Борщагівської, Політехнічної, проспекту Перемоги, вулиць Зоологічної, Дегтярівської, Олени Теліги, Дорогожицької, Пугачова, Багговутівської, Миколи Мурашка, Мануїльського, Лермонтовської, Герцена, Мельникова, Студентської, Миколи Пимоненка, Бехтеревського провулку, вулиць Січових стрільців, Полтавської, Дмитрівської, Павлівської, Златоустівської, Павла Пестеля, Комінтерну (частина Шевченківського району).

Випробування проводитимуться тепломережною водою, охолодженою до температури не вищою ніж 40оС, з підвищеним на 25% тиском, що відповідає нормативам. Це дозволить виявити максимально можливу кількість пошкоджень та ліквідувати їх, запобігши таким чином їхній появі під час опалювального сезону. Подача гарячої води після випробувань може затримуватися на час, необхідний для усунення виявлених пошкоджень. КИЇВЕНЕРГО додатково повідомить про це житлово-експлуатаційні організації (ЖЕО).

Пошкодження підземних трубопроводів із виникненням провалин та викидів води на поверхню може трапитися на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі. Тому КИЇВЕНЕРГО просить киян дотримуватися правил безпеки і при виявленні провалин чи появи води або пари на поверхні за жодних обставин не наближатися до них. Компанія просить повідомляти про такі випадки за телефонами:

у Солом’янському районі – 272-23-73, 497-60-72, 249-47-29, 287-67-23;

у Шевченківському районі – 272-23-73, 287-67-23.

Під час щорічних випробувань тепломереж КИЇВЕНЕРГО не нараховує плату за споживання теплової енергії житловим організаціям для отримання гарячої води. Коригування розрахунків з мешканцями здійснюють ЖЕО.

Додаткову інформацію щодо проведення випробувань тепломереж можна отримати за телефонами інформаційно-довідкової служби ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» 15-88, з мобільного 201-58-79 або на офіційному сайті Компанії www.kyivenergo.com.

Нагадаємо, КИЇВЕНЕРГО інвестує понад 242 млн. гривень у підготовку енергокомплексу столиці до опалювального сезону 2012/2013.

 

 Попередня:  У червні гідравлічні випробування тепломереж відбудуться на Виноградарі і Нивках
Наступна:   7-21 травня на Русанівці та Печерську відбудуться гідравлічні випробування тепломереж
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012