Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Четвер, 03 травня 2012

7-21 травня на Русанівці та Печерську відбудуться гідравлічні випробування тепломереж

7-21 травня на Русанівці та Печерську відбудуться гідравлічні випробування тепломереж

З 7 по 21 травня 2012 року ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» проводитиме щорічні гідравлічні випробування теплових мереж в частині Печерського, Голосіївського та Дніпровського районів. У зв’язку з цим з 18:00 6 травня постачання гарячої води буде припинено на житлових масивах Русанівка, Березняки, Теличка, Звіринець, Липки, Чорна гора, Печерськ.

Зокрема, випробування теплових мереж здійснюватимуться у межах:

- вулиць Промислової, Кіквідзе, бульвару Дружби народів, вулиць Чеської, Чигоріна, Щорса, провулків Лабораторного та Госпітального, бульвару Лесі Українки, вулиці Шовковичної, провулку Козловського, вулиць Круглоуніверситетської, Банкової, Лютеранської, Ольгинської, Інститутської, Садової, Михайла Грушевського, Паркової дороги, Кріпосного провулку, Кловського узвозу, вулиць Московської, Кутузова, Арсенальної площі, вулиці Івана Мазепи (частина Печерського та Голосіївського районів);

– Деревообробного провулку, Наддніпрянського шосе, бульвару Дружби Народів, вулиць Ентузіастів, Березняківської, Дніпровської і Русанівської набережних (частина Печерського, Голосіївського і Дніпровського районів).

Випробування проводитимуться тепломережною водою, охолодженою до температури не вищою ніж 40оС, з підвищеним на 25% тиском, що відповідає нормативам. Це дозволить виявити максимально можливу кількість пошкоджень та ліквідувати їх, запобігши таким чином їхній появі під час опалювального сезону. Через виявлені пошкодження подача гарячої води може затримуватися на час, необхідний для їхнього усунення, про що КИЇВЕНЕРГО додатково повідомить житлово-експлуатаційні організації (ЖЕО).

Пошкодження підземних трубопроводів із виникненням провалин та викидів води на поверхню може трапитися на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі. Тому КИЇВЕНЕРГО просить киян дотримуватися правил безпеки і при виявленні провалин чи появи води або пари на поверхні за жодних обставин не наближатися до них. Компанія просить повідомляти про такі випадки за телефонами:

у Дніпровському районі – 566-13-48, 510-68-54, 291-08-47;
у Голосіївському та Печерському районах – 528-11-69, 529-88-75, 291-08-47.
Під час щорічних випробувань тепломереж КИЇВЕНЕРГО не нараховує плату за споживання теплової енергії житловим організаціям для отримання гарячої води. Коригування розрахунків з мешканцями здійснюють ЖЕО.

Нагадаємо, КИЇВЕНЕРГО інвестує понад 242 млн. гривень у підготовку енергокомплексу столиці до опалювального сезону 2012/2013.

 

 Попередня:  14-28 травня на Чоколівці і Лук’янівці відбудуться гідравлічні випробування тепломереж
Наступна:   КИЇВЕНЕРГО інвестує 242 млн. гривень у підготовку до нового опалювального сезону
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012