Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
П'ятниця, 27 квітня 2012

КИЇВЕНЕРГО інвестує 242 млн. гривень у підготовку до нового опалювального сезону

КИЇВЕНЕРГО інвестує 242 млн. гривень у підготовку до нового опалювального сезону

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» інвестує понад 242 млн. гривень у підготовку енергокомплексу столиці до опалювального сезону 2012/2013. Мета підготовки — стабільна робота об'єктів, які експлуатує Компанія, для надійного забезпечення споживачів теплом і електроенергією в осінньо-зимовий період.

Для цього в міжопалювальний сезон фахівці КИЇВЕНЕРГО проведуть капітальні та поточні ремонти енергоблоків, котлів та іншого обладнання ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, станцій теплопостачання, котелень, теплових пунктів, сміттєспалювального заводу «Енергія». Зокрема, на ТЕЦ-5 будуть проведені капремонти енергоблоку №2 і одного водогрійного котла, середній ремонт енергоблоку №3, поточні ремонти енергоблоків №1, 4 і чотирьох водогрійних котлів. На ТЕЦ-6 капремонт очікує на енергоблок №2 і один водогрійний котел, поточний ремонт — на енергоблок №1 і п'ять водогрійних котлів.

Також будуть відремонтовані обладнання підстанцій, відновлено пошкоджені кабельні та повітряні лінії електропередач.

23 квітня фахівці Компанії вже почали гідравлічні випробування тепломереж, які дозволять максимально виявити та усунути «тонкі місця» на мережах.

Крім того, капітальні ремонти і реконструкція очікують теплові мережі на Борщагівці, Теремках, Подолі, Куренівці, Солом'янці. Загалом планується замінити близько 50 км трубопроводів централізованого опалення та мереж гарячого водопостачання.

«Підготовчі роботи на обладнанні ми почали ще на початку квітня, а після відключення тепла розгорнули ремонтну кампанію в повному обсязі. Якісна підготовка до зими забезпечить стабільну роботу енергосистеми Києва, особливо в моменти пікових навантажень», — зазначив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

 

 Наступна:   Опалювальний сезон у житловому фонді завершився
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012