Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
П'ятниця, 20 квітня 2012

Опалювальний сезон у житловому фонді завершився

Опалювальний сезон у житловому фонді завершився

19 квітня ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» завершило опалення всіх 9 549 житлових будинків столиці, які перебувають у межах відповідальності Компанії.

Загалом від опалення на даний момент відключені 97,4% із понад 16 тис. споживачів КИЇВЕНЕРГО. Дотепер опалюються пологові будинки, частина дитячих садків, шкіл та стаціонарів. Їхнє відключення відбувається тільки за заявками самих споживачів.

Протягом опалювального сезону 2011/2012 у Києві сталося 3 757 пошкоджень тепломереж. Тобто щодня виникало до 20 пошкоджень. Фахівці КИЇВЕНЕРГО ліквідували пошкодження в максимально короткі терміни: пов'язані з електропостачанням – протягом декількох годин, із теплопостачанням – до доби.

«Відносна стабільність, з якою ми пройшли цю зиму, – це результат напруженої роботи, але, на жаль, не показник кардинального поліпшення. На жаль, ми не зможемо привести теплоенергетичний комплекс Києва до стану, гідного столиці, без суттєвих інвестицій. Але в будь-якому випадку КИЇВЕНЕРГО вже почала підготовку до наступного опалювального сезону», – зазначив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

Нагадаємо, 16 квітня КИЇВЕНЕРГО почала відключення споживачів від опалювання. Опалювальний сезон 2011/2012 в об'єктах соцсфери розпочався 5 жовтня, в житловому фонді – з 10 жовтня.

 

 Попередня:  КИЇВЕНЕРГО інвестує 242 млн. гривень у підготовку до нового опалювального сезону
Наступна:   КИЇВЕНЕРГО почала відключення споживачів від опалення
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012