Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Четвер, 12 квітня 2012

КИЇВЕНЕРГО інвестує в розвиток понад 1 мільярд гривень у 2012 році

КИЇВЕНЕРГО інвестує в розвиток понад 1 мільярд гривень у 2012 році

У 2012 році інвестиційна програма ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» передбачає інвестування в розвиток Компанії 1,015 млрд. гривень (без ПДВ). Інвестиції охоплюють всі напрями діяльності Компанії: від виробництва електричної та теплової енергії до постачання споживачам.

Про це на зборах акціонерів 12 квітня повідомив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко, визначивши основні напрями діяльності Компанії на 2012 рік.

665,2 млн. гривень із загальної суми інвестицій буде направлено на оновлення електричного блоку. Це будівництво та реконструкція інфраструктури електропостачання споживачів. Найбільший об'єкт, який планується добудувати в цьому році, – підстанція «Московська» з лінією 110 кВ. Також КИЇВЕНЕРГО продовжить масштабну реконструкцію кабельних мереж.

У модернізацію теплоелектроцентралей КИЇВЕНЕРГО планує інвестувати 171 млн. гривень.

На модернізацію системи теплопостачання буде направлено 171,8 млн. гривень. Найбільш масштабна реконструкція очікує магістральні трубопроводи на Залізничному шосе, Подолі та Борщагівці, а також розподільчі тепломережі на Троєщині, Борщагівці та Теремках.

Ще 7 млн. гривень Компанія інвестує в технічне оновлення інших своїх підрозділів – сміттєспалювального заводу «Енергія», навчального центру, сервісних структурних одиниць.

«Ми моніторимо і розуміємо всі найбільш проблемні ділянки на шляху від генерації електрики і тепла до кінцевого споживача. Тому заплановані інвестиції Компанія направить на вирішення цілком прикладних задач – оновлення виробничих потужностей і мереж. Це дасть відчутні якісні результати у повсякденному житті киян, і особливо – в період опалювального сезону», – підкреслив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

Крім того, генеральний директор відзвітував перед акціонерами про результати фінансово-господарської діяльності Компанії за 2011 рік. У зв'язку зі збитками за підсумками роботи Компанії в 2011 році акціонери вирішили не виплачувати дивіденди.

У зборах взяли участь власники 97,52% від загальної кількості акцій.

 

 Попередня:  КИЇВЕНЕРГО розпочинає щорічні гідравлічні випробування тепломереж
Наступна:   Кияни залишилися без артезіанської води через борги «Київводоканалу» за електроенергію
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012