Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
П'ятниця, 30 березня 2012

КИЇВЕНЕРГО відремонтує понад дві тисячі теплопунктів

КИЇВЕНЕРГО відремонтує понад дві тисячі теплопунктів

У рамках проведення ремонтної кампанії 2012 року ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» у березні розпочала щорічні планові ремонти теплових пунктів.

Упродовж березня-жовтня планується відремонтувати  2071 тепловий пункт та 5889 вузлів приєднання.

Усі ремонтні роботи до закінчення опалювального сезону проводяться таким чином, щоб уникнути можливих відключень споживачів від теплопостачання. Саме тому проводяться лише так звані малі ремонти у теплопунктах з мінімальною кількістю підключених споживачів.

«Зазвичай під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж з’являється додатковий обсяг робіт. Для того, щоб своєчасно виконати усі заплановані заходи, ретельно підготуватися до наступних опалювальних періодів, надавати своєму споживачеві якісні послуги ми розпочинаємо ремонти вже навесні», - зазначив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

Ремонти теплопунктів залежно від рівня складності тривають від 1 до 5 днів. Графіки ремонту обладнання КИЇВЕНЕРГО до роботи в осінньо-зимовий період узгоджуються з районними адміністраціями м. Києва.

Додаткову інформацію стосовно планових ремонтів можна уточнити за телефоном інформаційно-довідкової служби ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» - 1588 або 201-58-79. Графік планових ремонтів публікується  на сайті КИЇВЕНЕРГО.

 

 



Попередня:  КИЇВЕНЕРГО розпочинає діагностику бітум-перлітових трубопроводів, у яких збігає термін експлуатації
Наступна:   Адмінприміщення Дніпровського райвно відключене від тепла за борги




  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012