Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Середа, 07 липня 2010

Дарницькі боржники-порушники реабілітувалися

Дарницькі боржники-порушники реабілітувалися

5 липня АК «Київенерго» поновила електропостачання  двом будинкам у Дарницькому районі Києва, які 22 червня були відключенні через порушення Правил користування електричною енергією (ПКЕЕ).

Нагадаємо, що безвідповідальне ставлення балансоутримувача (Бортницьке міжрайонне управління меліоративних систем водного господарства)  призвело до того, що мешканці двох гуртожитків по 10 квартир в кожному, що знаходяться на вулиці Леніна, 6 та 8, протягом 7 років не сплачували за електроенергію. Днями ініціативна група мешканців  звернулася до Компанії з проханням укласти прямі договори і провести реструктуризацію накопичених боргів.

«Люди усвідомлюють необхідність повернення боргу і готові  найближчим часом розрахуватися з Київенерго.  На сьогоднішній день з усіма мешканцями укладені прямі договори і з кожним індивідуально розроблений і підписаний графік погашення трирічного боргу. В середньому на одну квартиру припадає сума 1500 гривень.  За інші ж чотири роки ми виставляємо претензії у судовому порядку Бортницькій станції», — зазначив заступник директора із збуту електричної енергії юридичним особам СВП «Енергозбут Київенерго» Олександр Полока.

Таким чином, Київенерго з боржниками дійшли згоди у вирішенні складної ситуації, що ігнорувалася роками через безвідповідальне ставлення балансоутримувача будинків, яке з невідомих причин своєчасно не уклало договір з АК «Київенерго». Згідно  з актом порушень ПКЕЕ, що був складений  працівниками інспекції СВП «Енергозбут Київенерго»,  Бортницькій станції лише за один рік нараховано борг у розмірі понад 180 тис. грн. За результатами чергової перевірки був складений ще один акт про порушення, згідно із яким порушникам нараховано ще 33 тис. грн.

Загальний борг споживачів АК «Київенерго» за електроенергію станом на 1 липня поточного року становить 904,4  млн. грн., з них населення винне 114,5 млн.грн. Згідно з чинним законодавством Компанія не має права відпускати свою продукцію без оплати — це є обов’язковою умовою ліцензування та роботи підприємства, контрольний пакет якого належить державі (50%+1 акція).

 

 Попередня:  Фінансовий директор Київенерго Михайло Уткін: встановлювати лічильники має КМДА
Наступна:   Оперативна інформація про терміни проведення випробувань теплових мереж
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012