Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Вівторок, 05 січня 2010

Повідомлення прес-служби Київенерго щодо ситуації з притулком для тварин у Пирогово

Повідомлення прес-служби Київенерго щодо ситуації з притулком для тварин у Пирогово
Прес-служба Київенерго спростовує заяву депутата Київради Олексія Давиденко щодо причетності енергокомпанії до ситуації в притулку для тварин в Пирогові, яка наразі розповсюджена в ЗМІ.

Офіційно повідомляємо, що притулок для тварин в Пирогово по вул.Червонопрапорній, 18-Б живиться електроенергією від трансформаторної підстанції ТП, яка не належить АК «Київенерго» і таким чином енергокомпанія не зобов’язана проводити ремонт електроліній, які виявилися обірваними під час негоди.

Притулок живиться від абонентської ТП-1978, що належить компанії «Укртранс». Межа балансової належності Київенерго закінчується по 10 кВ. Внутрішній щит, розподільчі пристрої та лінії 0,4 вже належать абоненту «Укртранс». Тобто, повітряні лінії, які обірвані негодою, і живлять притулок не мають відношення до Київенерго і обслуговуються іншою компанією. Наскільки нам відомо, з 5 січня притулок має електрику, яку поновила швидше за все безпосередньо організація, яка його обслуговує.

Зазначимо, що до інформаційно-довідкової служби Київенерго працівники притулку не зверталися і відповідно не отримували відмови. Тому слова пана Давиденко про те що «Київенерго відмовляється лагодити поки не зійде сніг» є неправдивими. Депутат Київради Олексій Давиденко також не звертався до компанії за роз’ясненням, інформація щодо Київенерго розповсюджена ним є лише власною думкою, яка не підкріплена фактами та перевіреною інформацією.

Заява пана Давиденко про те, що Київ ніби то завалений «обірваними та знеструмленими електромережами» також не відповідає дійсності.
Ситуація дійсно складна, через непогоду обривів електромереж в три (!) рази більше ніж зазвичай. Але це не дає права людині, яка ні разу не цікавилася роботою енергетиків, що цілодобово усувають пошкодження, звинувачувати їх в бездіяльності.
За тиждень ліквідовано майже 1,5 тисячі поривів мереж різної складності і роботи не зупиняються. Наразі опрацьовуються понад 50 заявок споживачів за адресами, до яких важко дістатися аварійним бригадам через стан доріг, які завалені снігом та гілками.
Але це є зоною відповідальності міської влади, у тому числі і її депутатського корпусу, який представляє пан Давиденко.

Шановні журналісти!
Просимо вас уважно ставитися до інформації, яку розповсюджують щодо Київенерго некомпетентні особи. Нагадуємо, що прес-служба енергокомпанії працює активно. Для звернення до нас за уточненням правдивості інформації відомих і не дуже осіб, які прагнуть додаткової уваги ЗМІ, достатньо телефонного дзвінка за телефоном 201-58-67. Відповіді ви отримаєте швидко, спілкування із прес-службою буде приємним.
Запрошуємо до співпраці.

Позначки: електропостачання | ЗМІ про насПопередня:  Київенерго надала можливість оплати електроенергії через Інтернет
Наступна:   Термінове повідомлення прес-служби Київенерго
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012