Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
П'ятниця, 18 грудня 2009

Київенерго відкриває пряму телефонну лінію служби безпеки Компанії

Київенерго відкриває пряму телефонну лінію служби безпеки Компанії
З 11 січня 2010 року за номером 201-58-65 у АК «Київенерго» почне працювати пряма телефонна лінія служби безпеки Компанії. За цим телефоном споживачі матимуть можливість проінформувати керівництво про неякісне виконання службових обов’язків працівниками Київенерго.

«Ми шукаємо та використовуємо всі методи та способи для отримання зворотного зв’язку у ланцюзі «постачальник — споживач». Впродовж 2009 року служба безпеки Київенерго усунула чимало порушень всередині Компанії. Відкриття прямої лінії - це ще один з напрямків планомірної та систематичної роботи зі споживачами, яку наразі впроваджує Компанія», - відмітив директор безпеки АК «Київенерго» Олександр Родін.

Дзвінки на пряму лінію служби безпеки дозволять оперативно реагувати на порушення та неякісну роботу працівників енергокомпанії та покращити якість обслуговування споживачів. При цьому людина, яка дзвонитиме, в разі надання своїх контактів для зворотного зв’язку буде мати можливість ознайомитися з результатами перевірки її повідомлення. Службою безпеки використовуватимуться два види фіксації дзвінків: технічний (звукозапис) та документальний (запис у спеціальному журналі з відміткою про прийняті заходи). В робочий час дзвінки буде приймати черговий працівник служби безпеки, в неробочий дзвінки фіксуватимуться в автоматичному режимі.

«Служба безпеки щомісяця буде звітуватися про дзвінки споживачі вперед Головою правління з наданням довідки про результати перевірки цих дзвінків, тому ми маємо бути об’єктивними. Вважаю, що у разі, якщо споживачі своїми повідомленнями вкажуть нам на наші прорахунки –це піде на користь як нам, так і споживачам», - наголосив Олександр Родін.

Нагадаємо, що в Компании також працює телефонна інформаційно-довідкова служба 1588, яка здійснює прийом інформації та надає роз’яснення споживачам щодо всіх аспектів роботи Київенерго.

Позначки: Актуальна тема | Київенерго інформуєПопередня:  З Днем енергетика!
Наступна:   Щодо проблем опалення житлового будинку на вул. Серафимовича, 19/2
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012