Друк
Новини КИЇВЕНЕРГО
Четвер, 30 квітня 2009

Тарифи – найпопулярніша в Києві тема політичних спекуляцій

Тарифи – найпопулярніша в Києві тема політичних спекуляцій – такий підсумок зустрічі керівництва АК «Київенерго» з депутатами Київради 29 квітня на круглому столі «Міфи про тарифи». На зустріч запрошувалися депутати всіх фракцій Київради, але взяли участь тільки представники фракцій БЮТ, ГАК, партії Регіонів, БЛЧ. Депутати блоку Кличко, фракції Катеринчука і блоку Литвина так не знайшли можливості отримати відповіді на свої запитання. Під час зустрічі представники Київенерго донесли максимально повну інформацію про витрати Компанії на виробництво тепла і гарячої води і розвіяли популярні серед депутатів міфи про тарифоутворення.

«Тарифи - вигідна тема для критиканів. Тому деякі депутати, мабуть, побоялися відкритої дискусії на питання, в яких вони слабо розбираються. Але цифри – річ уперта. Навіть якщо вони не подобаються деяким чиновникам, КМДА доведеться шукати засоби для повернення боргу перед Київенерго, який на сьогодні вже складає 990 млн. грн. і продовжує зростати», - заявив Голова правління АК «Київенерго» Едуард Соколовський.

«До 2007 року КМДА взагалі нічого не компенсувала Компанії. Оскільки газ почав нестримно дорожчати, Компанія більше не могла допускати величезних дір у своєму бюджеті», - додав фінансовий директор АК «Київенерго» Михайло Уткін.

«Дивлячись на те, що відбувається на сесії і слухаючи заяви міських чиновників, розуміємо, що у них немає бажання розбиратися у складних питаннях - Київ зайнятий виборами і економіка нікого не цікавить. Це і є причиною заяв нездорового змісту, якими влада намагається виправдати свою бездіяльність і неграмотність. Сподіваюся, що правоохоронні органи зуміють розібратися у складних питаннях формування тарифів і визначать міру відповідальності міських чиновників за невиконання законів», - додав Едуард Соколовський.

На зустрічі представники Київенерго, зокрема, розвіяли міф про те, що кияни нібито розраховуються за тепло більш ніж на 100%. Так, в січні рівень розрахунків населення за тепло складав всього 44%. При цьому, витрати на паливо складали щодня 13 млн. грн. або щомісячно понад 400 млн. грн. Сьогодні в Києві тарифи на тепло одні з найнижчих в Україні. Тому доходи Київенерго навіть не покривають витрат Компанії на придбання палива.

Депутати погодилися, що Київенерго – не добродійний фонд і до розрахунків потрібно підходити реалістично. «Допоки в тарифах на тепло буде присутня політика, в цьому питанні чехарди не уникнути. До того ж, на питаннях тарифоутворення знаються декілька депутатів Київради, а в мерії ними взагалі ніхто професійно не займається», - заявив на зустрічі один з депутатів Київради.

Позначки: КМДА | Тарифи | теплопостачанняПопередня:  Київенерго розпочинає випробування теплових мереж в рамках підготовки до наступного опалювального сезону
Наступна:   АК "Київенерго" сплатила черговий транш кредиту Світового банкуВеб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
1588-banner
spos-rozr

Календар оновлень

< Квітень 2009 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29      

Ваша думка важлива!

Для чого Ви завітали на цей сайт?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012