Юридичним споживачам – теплова енергія

Інформація про терміни проведення випробувань теплових мереж у 2012 році

Щорічно у весняно-літній період компанія КИЇВЕНЕРГО проводить гідравлічні випробування теплових мереж для підготовки до опалювального сезону. У зв’язку з цим здійснюються планові відключення гарячої води.

Випробування проводяться тепломережною водою, що має температуру не вище 40°С, з підвищеним на 25% тиском, що відповідає нормативам. Це дозволяє заздалегідь виявити максимально можливу кількість пошкоджень, розпочати роботи в цих місцях та попередити таким чином їх появу під час опалювального сезону.

Через виявлені пошкодження заявлений термін проведення випробувань може бути продовжений на час, необхідний для їх усунення, про що КИЇВЕНЕРГО додатково повідомлятиме житлово-експлуатаційні організації.

 

_dbГрафіки проведення гідравлічних випробувань у 2012 році

У зв’язку з проведенням щорічних випробувань теплових мереж просимо власників підвальних та напівпідвальних приміщень, в яких або поруч з якими проходять теплові мережі, вжити запобіжних заходів щодо збереження матеріальних цінностей на випадок пошкодження теплових мереж.

На вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, може трапитися пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалин та викидів води на поверхню.

Будьте уважні та обережні!
У разі виникнення провалин та появи на поверхні води
не наближайтеся самі і не допускайте до таких місць дітей!
Повідомляйте про виявлені випадки в КИЇВЕНЕРГО за вказаними у графіках телефонами.

Нагадуємо, що під час випробувань тепломереж КИЇВЕНЕРГО не нараховує обсягів споживання теплової енергії житловим організаціям для отримання гарячої води. Коригування розрахунків з мешканцями здійснюють ЖЕКи.

Додаткову інформацію щодо проведення випробувальних робіт можна отримати за телефонами інформаційно-довідкової служби ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» 15-88 або 201-58-79.

 

 Наступна:   Сервісні дільниці Енергозбуту КИЇВЕНЕРГО для юридичних споживачів теплової енергії
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012