Друк
Юридичним споживачам – електроенергія

Електронна звітність для юридичних осіб–споживачів електроенергії: як отримати електронний цифровий підпис

Споживачі послуг КИЇВЕНЕРГО-юридичні особи мають можливість надавати звіти за спожиту електроенергію та отримувати від Компанії акти звірок та рахунки-фактури в електронному варіанті з використанням електронного цифрового підпису.

Для отримання електронного цифрового підпису в Акредитованому центрі сертифікації відкритих ключів ТОВ «Інтер-Метл» необхідно:

  1. Укласти Договір з АЦСК «Інтер-Метл» (Договір у електронному вигляді можна отримати через мережу Інтернет на сайті АЦСК за адресою: http://cesaris.itsway.kiev.ua/public/Downloads/Legalentity.zip або отримати на оптичному носії у розрахунковому центрі ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»).
  2. Заповнити шаблони Договору, Заяви форми 1К та Акту наданих послуг, роздрукувати їх, підписати та скріпити печаткою.
  3. Виконати оплату за послуги АЦСК.
  4. Передати до АЦСК електронні копії документів (Договір, Акт, Заява форми 1К, копія паспорта особи, яка буде користуватись електронним цифровим підписом) у сканованому вигляді.
  5. Надати в АЦСК оригінали Договору, Акту виконаних робіт та Заяви.
  6. Встановити на власному персональному комп’ютері програмне забезпечення криптографічного захисту інформації для роботи з електронним цифровим підписом, яке можливо отримати через мережу Інтернет на сайті АЦСК за адресою: http://cesaris.itsway.kiev.ua/Downloads/CesarisCryptoPack.exe або з оптичного носія отриманого у розрахунковому центрі ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».
  7. Отримати на сайті АЦСК сертифікат електронного цифрового підпису.
    Отримати електронний цифровий підпис можна:

 

Почитати додатково:

 

 Попередня:  Електронна звітність для юридичних осіб-споживачів електроенергії
Наступна:   Бланки документів для юридичних споживачів
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012