Друк
Юридичним споживачам – електроенергія

Електронна звітність для юридичних осіб-споживачів електроенергії

Юридичні особи-споживачі електроенергії можуть подавати показники приладів обліку та отримувати документи через Інтернет.

Наразі ця можливість реалізується за допомогою «Інтернет-магазину комунальних послуг mega-billing.com», що запроваджений розробником білінгових систем з обліку відпущеної електроенергії юридичним та побутовим клієнтам.

Клієнти, які зареєстровані на сайті www.mega-billing.com, мають змогу не тільки відправляти показники та отримувати рахунки, але й бачити договірні величини споживання та потужності електроенергії (ліміти), враховані платежі, величину боргу, реквізити за договором, супутні нормативні акти, тарифи за всі періоди, а також можуть брати участь у обговореннях на форумі та відправляти повідомлення безпосередньо постачальнику електроенергії, відповідь на які розміщується на індивідуальній сторінці клієнта.

Інформація по приладах обліку відображається не лише як номер лічильника. Клієнтові надається підказка про спливання термінів держповірки, відображаються типи лічильників та місця їх встановлення. Також реалізовано можливість автоматичного імпорту показників з системи АСКОЕ юридичних клієнтів.

Клієнт, відправивши показники приладів обліку, може відразу виконати нарахування та отримати рахунки. В сервісі реалізовано ряд перевірок, що захищають постачальника електроенергії та клієнта від випадкових помилок та навмисних маніпулювань з нарахуваннями та рахунками.

Документи, які отримує клієнт, скріплюються електронними цифровими підписами уповноважених працівників ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Завдяки цьому клієнту не потрібно особисто звертатися до Центрів обслуговування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» для отримання паперових документів.

Для того, щоб документи, надіслані клієнтом, мали юридичну силу і не потрібно було додатково подавати до Центру обслуговування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» завірені печаткою оригінали, клієнту потрібно мати власний електронний цифровий підпис та використовувати його під час оформлення документації у «Інтернет-магазині комунальних послуг mega-billing.com».

_gof Почитати детальніше: Як отримати електронний цифровий підпис

Для того, щоб зареєструватися та розпочати користуватися сервісом «Інтернет-магазин комунальних послуг mega-billing.com» клієнту потрібно звернутися до Центру обслуговування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», де йому видадуть код для реєстрації. При цьому клієнт має чітко вказати електронну адресу для реєстрації та укласти відповідну додаткову угоду до договору про постачання електроенергії.

За вказаною клієнтом електронною адресою автоматично надсилається лист з посиланням для завершення реєстрації шляхом внесення коду, отриманого в Центрі обслуговування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», логіну та особистого паролю клієнта.

Клієнтам, які користувалися системою електронної звітності, розробленою Державним підприємством «Українські спеціальні системи», було надано коди для реєстрації в «Інтернет-магазині комунальних послуг mega-billing.com», надіслано пропозиції переходу до нового сервісу та його опис. Електронні цифрові підписи, якими клієнти користувалися раніше, є дійсними і на www.mega-billing.com. Жоден клієнт не втрачає можливості користуватися цим інтернет-сервісом.

 

_gof З 1 листопада 2012 року змінився порядок коригування договірних величин
споживання е/е та нарахування двократної вартості за перевищення
договірних величин споживання е/е.

 

 Попередня:  Зміни для юридичних споживачів електричної енергії з 1 листопада 2012 року
Наступна:   Електронна звітність для юридичних осіб–споживачів електроенергії: як отримати електронний цифровий підписВеб-сервіс для пошуку центрів обслуговування клієнтів КИЇВЕНЕРГО для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
Контакт-центр КИЇВЕНЕРГО
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви використовуєте «Електронну абонкнижку»?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013