Побутовим споживачам (населення)

Сплатити швидко за електроенергію через Інтернет

Кияни, які уклали договори на електропостачання безпосередньо з КИЇВЕНЕРГО можуть оплачувати рахунки за електроенергію через Інтернет. Наразі є багато способів для розрахунку за електроенергію в онлайн-режимі, серед них такі:

 

  • Зареєструйтеся в «Особистому кабінеті» на сайті www.mega-billing.com, щоб повністю контролювати стан розрахунків з КИЇВЕНЕРГО та мати можливість швидко та легко сплачувати за електроенергію платіжною карткою Visa або MasterCard будь-якого комерційного банку. Мінімальний платіж - 5 грн. Сплачені кошти негайно відображаються на особистому рахунку споживача.

 

  • Швидкий та безкомісійний спосіб Інтернет-оплати за електроенергію пропонує «Приватбанк». Веб-сервіс «Швидко сплатити» дозволяє швидко перерахувати кошти на рахунок енергопостачальника після кількох простих кроків, а  користувач, за бажанням, отримає квитанцію про оплату на електронну адресу. До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard будь-яких українських та міжнародних банків.

 

  • Отримувати та оплачувати рахунки у режимі онлайн можна на сайті Portmone.com. Паперові квитанції, які підтверджують оплату, абонент отримує поштою. Власники мобільних телефонів з підтримкою WAP/GPRS і власники кишенькових комп'ютерів можуть оплачувати свої рахунки за допомогою мобільної версії сайту: pda.portmone.com. За оплату рахунків комісія не стягується, однак встановлено абонентську плату за використання сервісу — 9,9 грн. на місяць. До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard будь-яких українських або міжнародних банків, а також картки класу Cirrus/Maestro банків «Райффайзен Банк Аваль» та «Укрсоцбанк».

 

Зверніть увагу! Інформація про сплату за електроенергію відображається на особистому рахунку споживача зазвичай протягом 3-4 робочих днів після здійснення оплати.

 

 Попередня:  Додаткові послуги для населення
Наступна:   Порядок приєднання до електромереж КИЇВЕНЕРГО та укладення договору про користування електроенергією для побутових споживачівВеб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
Інформаційна лінія КИЇВЕНЕРГО
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви використовуєте «Електронну абонкнижку»?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013