Діяльність Ради ОСББ

Запрошуємо до Ради ОСББ при ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

Генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко

Шановні споживачі!
Радий вітати Вас на інформаційній сторінці Ради ОСББ
при ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» — унікальний енергетичний комплекс, який не має аналогів у Східній Європі. В  Компанії об'єднані процеси виробництва, транспортування і збуту енергоресурсів.

Сьогодні КИЇВЕНЕРГО є лідером за обсягами інвестиційної програми в країні. Але нам хотілося б бути першими й у питаннях формування прозорих та відкритих стосунків  зі своїми  споживачами. Ми визначили перед собою амбітне завдання — створити компанію європейського рівня, яка стане національним лідером у наданні комунальних послуг.

КИЇВЕНЕРГО прагне розширити спектр власних сервісів і можливостей, вибудувати взаємовигідні та партнерські відносини зі своїми клієнтами. У тому числі й зі своїми ключовими партнерами — об'єднаннями співвласників багатоповерхових будинків, житловими кооперативами.

На моє переконання, інститут ОСББ, який наразі активно розвивається у Києві, є найбільш ефективною формою домоуправління. Але сьогодні між КИЇВЕНЕРГО і житловими об'єднаннями виникає чимало питань, які можливо вирішити лише  спільними зусиллями — щодо договірних відносин, розмежування балансової належності мереж, правильності проведення розрахунків тощо. Неодноразово переконувався, що чимало  проблемних ситуацій виникає саме через відсутність діалогу.

Саме тому ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» ініціює створення при Компанії Ради ОСББ. Наше завдання — сформувати майданчик для відкритого та конструктивного діалогу і взаємодії енергопостачальної компанії зі своїми  споживачами.

Упевнений, за допомоги Ради ОСББ ми зможемо вирішувати не лише питання нашої внутрішньої взаємодії, але й стати мешканцям столиці ближче та більш зрозумілими, спільними зусиллями впливати на реформування житлово-комунального господарства столиці.

Діяльність ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» — відкрита і прозора. Тому ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до складу та діяльності Ради ОСББ.

Генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»,
голова Ради ОСББ при ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»
Олександр Фоменко

 

 Попередня:  Склад Координаційної ради ОСББ при ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»1588-banner

Ваша думка важлива!

Для чого Ви завітали на цей сайт?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012