Друк
Споживачам

Про приєднання об’єктів архітектури до теплових мереж по зоні централізованого теплопостачання Київенерго

Що потрібно зробити для приєднання будинків, споруд житлово-цивільного, комунального, промислового призначення та інших об’єктів архітектури до теплових мереж по зоні централізованого теплопостачання Київенерго?

Для цього необхідно звернутися до служби перспективного розвитку Теплових мереж Київенерго за адресою: вул. Новокостянтинівська, 1-А, кім. 218. Довідки за телефонами: 205-52-73 (з 8.00 до 17.00), 205-52-82 (бухгалтерія з 15.00 до 17.00).

 

Служба перспективного розвитку Теплових мереж Київенерго:
 • надає консультації щодо переліку необхідних документів для отримання технічних умов, технічних рішень з проектів;
 • готує технічні умови на приєднання до теплових мереж Київенерго, технічні рішення з проектів теплопостачання (нове будівництво, реконструкція, модернізація);
 • розглядає та погоджує забудовникам (організаціям та фізичним особам) напрямки трас теплових мереж.

Розклад роботи служби перспективного розвитку:
Прийом замовників:
пн.-чт. з 8.30 до 16.30
кімн. 218
Приймання документів на реєстрацію. Видача підготовлених договорів про приєднання, технічних умов, рішень з проектів, рахунків-фактур. Консультації.
Прийом замовників:
пн.-чт. з 15.30 до 16.30
кім. 203, 207, 208, 214
Консультації з питань приєднання до теплових мереж Київенерго. Погодження напрямків трас теплових мереж. Погодження ордерів. Реєстрація проектних організацій, які мають ліцензію на виконання відповідних робіт.


Перелік документів, що необхідні для отримання технічних умов на приєднання об’єкта або реконструкцію існуючої системи теплоспоживання будівлі

Відповідно до діючого в АК “Київенерго” “Положення про порядок приєднання об'єктів архітектури до джерел електричної та теплової енергії” замовник має отримати технічні умови на приєднання об’єкта до теплових мереж Компанії або на реконструкцію існуючої системи теплоспоживання будівлі, для чого необхідно надати такі документи:

 • лист від замовника на ім'я директора філіалу "Теплові мережі Київенерго" з проханням підготувати технічні умови на приєднання до теплових мереж об’єкта будівництва, або на реконструкцію існуючої системи теплоспоживання об’єкта;
 • бланк "Опитувальний лист", заповнений за встановленим зразком з інформацією про об'єкт;
 • бланк "Реквізити замовника і платника", заповнений за встановленим зразком;
 • свідоцтво платника ПДВ або єдиного податку;
 • копію документа, що підтверджує право власності на об'єкт (право на його використання), або копію документу про дозвіл на виконання проектно-вишукувальних робіт за зазначеною адресою, одержаного в установленому порядку;
 • ситуаційний план;
 • копію додатків № 1 (теплові навантаження) та № 5 (абонентська схема приєднання) до договору на теплопостачання з АК "Київенерго" у разі зміни існуючого теплового навантаження.

Документи необхідно подати до служби перспективного розвитку філіалу "Теплові мережі Київенерго"  за адресою: вул. Новокостянтинівська, 1А, кім. 218. Години прийому-видачі документів: Пн.-Чт.: з 8-30 до 16-30, перерва з 12-00 до 13-00.

Консультації з питань приєднання об'єктів архітектури до теплових мереж Київенерго, а також щодо порядку оформлення необхідних документів можна отримати за тел. 205-52-73.

_dbСкачати бланки документів:


Опис процедури підключення
Процедура підключення до теплових мереж по зоні централізованого теплопостачання Київенерго складається з наступних етапів:
Що необхідно зробити замовнику Організації, які готують документи та виконують роботи
надати необхідні документи та отримати технічні умови на приєднання або реконструкцію об’єкта служба перспективного розвитку філіалу "Теплові мережі Київенерго", вул. Новокостянтинівська 1-А
розробити проект відповідно до ТУ проектна організація, яка має ліцензію на виконання відповідних робіт
узгодити розроблений проект (отримати технічне рішення з проекту) служба перспективного розвитку філіалу "Теплові мережі Київенерго", вул. Новокостянтинівська 1-А
виконати монтажні та налагоджувальні роботи монтажна організація, яка має ліцензію на виконання відповідних робіт
отримати дозвіл на початок роботи теплових установок та трубопроводів Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії в місті Києву; вул. Фрунзе, 62-Б
укласти договір на теплопостачання СВП «Енергозбут» Київенерго, вул. Мельникова, 31, каб. 202 (детальніше про укладення договору дивіться нижче)

Замовником може бути фізична особа (громадянин (ка) або юридична особа.

Функції замовника, які пов’язані з приєднанням об’єктів архітектури, а також вирішення спірних питань замовник має право в установленому законодавством порядку делегувати іншій юридичній або фізичній особі - інвестору, підрядній, проектній організації, тощо.

Термін підготовки технічних умов на приєднання до теплових мереж Київенерго — 15 днів (за умови надання зазначених вище документів).

 

Примітка: На підставі наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.07 № 169 “Про внесення змін до наказу Мінбуду України від 22.11.05 № 4 “Про затвердження Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води”, зареєстрованому у Мінюсті України 28.11.07 за № 1320/14587 Київенерго припинило видачу технічних умов на реконструкцію систем теплоспоживання житлових будинків пов’язану з відключенням приміщень від системи централізованого теплопостачання.

_dbСкачати інформацію для оформлення договору та/або акту виконаних робіт


Порядок укладання договору на постачання теплової енергії

1. Для укладання договору на постачання теплової енергії споживач має підготувати такі документи:

 • ксерокопія документа, яким визначено право власності (свідоцтво про власність) чи користування на об'єкт теплоспоживання (копія договору оренди) завіреного належним чином;
 • ксерокопія Статуту, свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності, довідка про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість (для бюджетних організацій — кошторис) завірені належним чином;
 • копія технічних умов, технічного рішення за проектом, титульний лист та дані з проекту щодо розподілу теплових навантажень будівель та приміщень;
 • копія акту Державної приймальної комісії закінченого будівництвом об'єкта (при прийнятті в експлуатацію новобудов);
 • копія дозволу на початок роботи теплових установок та трубопроводів Держенергонагляду (при прийнятті в експлуатацію новобудов та об'єктів після реконструкції).

2. Фактично встановлене тепломеханічне обладнання теплового пункту (насоси, регулятори, контрольно-вимірювальні прилади, їх типи, марки,  параметри) та виконані монтажні роботи в повній мірі мають відповідати узгодженій Київенерго проектно-технічній документації.

3.  За умови наявності повного переліку документів, необхідних для укладення договору та виконання монтажних робіт відповідно до  узгодженої Київенерго проектно-технічної документації, споживач надає лист-звернення (зразок див. нижче) на укладення договору на постачання теплової енергії  до СВП "Енергозбут Київенерго"  (вул. Мельникова, 31, кімн. 202).

4. За листом споживача інспектором Енергозбуту складається акт обстеження теплового господарства об’єкта.

5. За результатами складеного акта обстеження, оформлюється договір на постачання теплової енергії.


Отримання технічного рішення

Для отримання технічного рішення з проекту теплопостачання об‘єктів архітектури необхідно надати до служби перспективного розвитку наступні документи:
1.    Лист - запит (вільна форма);

2.    Проект, погоджений з Держенергонаглядом (вул. Фрунзе, 62-Б) - один примірник, який залишається в архіві;

3.    Заповнений належним чином бланк "реквізити замовника та платника";

4.    Копія свідоцтва платника ПДВ або єдиного податку (для юридичних осіб).

Рахунок для оплати послуг надається через 5 робочих днів. Отримуючи технічне рішення замовник має надати копію квитанції про оплату послуги.

 

У разі отримання зауваження до проекту необхідно:

 • усунути зауваження до проекту;
 • надати відкорегований проект з листом зауважень;
 • лист – звернення.
Термін підготовки технічних рішень — 15 днів (за умови відсутності зауважень до проекту).
Розмір оплати за підготовку технічних умов

Розмір оплати за підготовку технічних умов визначається згідно з наказом АК “Київенерго” від 20.02.2009 № 65.


_dbСкачати одним документом інформацію з цієї сторінки разом із додатками
Попередня:  Структура тарифів на теплову енергію
Наступна:   Навігаційна панель для юридичних споживачів (тепло)
  © АК "Київенерго", 2010