Найчастіші запитання

Куди можна звернутися, щоб дізнатися суму заборгованості за електричну енергію?

Інформацію про суму заборгованості можна отримати у сервісній дільниці Енергозбуту вашого району. Адреси та графік роботи дільниць можна дізнатися за цим посиланням.
 

Чому випробування тепломереж в Києві відбуваються кожного року? З якою метою?

Наразі проведення гідравлічних випробувань після закінчення опалювального сезону – це єдиний запобіжний захід, який дозволяє заздалегідь виявляти «тонкі» місця тепломереж та попереджати появу можливих пошкоджень під час наступного опалювального сезону. Крім цього, обов’язковість випробувань теплових мереж на міцність та щільність в Києві регламентується чинними нормативними документами. Зазначені заходи передбачені щороку.

Детальніше...
 

Для чого відкрито пряму лінію служби безпеки Київенерго?

Для чого відкрито пряму лінію служби безпеки Київенерго?
Зателефонувавши на пряму лінію служби безпеки Київенерго за телефоном 201-58-65 споживачі можуть повідомити про випадки неякісного виконання службових обов’язків працівниками Київенерго.
Детальніше...
 

Коли проводимуться випробування теплових мереж у 2010 році?

Відповідно до графіка, який затверджено першим заступником голови Київської міської державної адміністрації А.К.Голубченком, випробування тепломереж АК «Київенерго» буде проводитись з 11 травня по 30 серпня поточного року.

Детальніше...
 

Сплачуйте за електроенергію без комісії банку

Сплачуйте за електроенергію без комісії банку

Відтепер мешканці столиці, що мають прямі розрахунки з АК «Київенерго», можуть сплачувати за електроенергію без комісії у відділеннях "Приватбанку". Таке рішення було прийнято АК «Київенерго» та ЗАТ «Приватбанк» для покращення роботи з побутовими споживачами електроенергії.

Нагадаємо, що до цього без додаткової комісії кияни могли сплатити за електрику лише у відділеннях «Ощадбанку» та «Укрпошти».

 

АК «Київенерго» надала споживачам можливість оплати за електроенергію через Інтернет.

АК «Київенерго» надала споживачам можливість оплати за електроенергію через Інтернет. Система експрес-платежів введена з початку 2010 року спільно з компанією Portmone.com.
Детальніше...
 

Бланк квитанції на сплату електроенергії

Бланк квитанції на сплату електроенергії, в якому зазначено реквізити банківського рахунку АК «Київенерго», можна скачати за посиланнями, що подані нижче. Для оплати споживач повинен обов’язково зазначити особовий рахунок, П.І.Б., адресу, показання лічильника (поточні та попередні), обсяг споживання, суму до сплати (за наявності пільги вказати пільгову знижку) та КС (якщо дані відомі).

Зверніть увагу: внесені дані в квитанції та в повідомленні мають бути однаковими!

Скачати  бланк у форматі PDF

Скачати бланк у форматі PNG

Скачати бланк у форматі DOC

 


Позначки: Енергозбут

 

Завершення опалювального сезону

У зв'язку зі сталим підвищенням температури зовнішнього повітря виконуючий обов’язки Київський міський голова Анатолій Голубченко підписав розпорядження від 10.04.2009 №377 про завершення опалювального сезону у місті Києві з 14 квітня 2009 року. Згідно розпорядження, відключення систем опалення у школах, лікувальних та дитячих закладах необхідно проводити за їх письмовими заявками.

Позначки: енергопостачання | опалення | ТЕЦ

 

Інформаційно-довідкова служба 1588

Інформаційно-довідкова служба 1588
У Київенерго цілодобово працює інформаційно-довідкова служба. Щоб отримати відповідь на будь-яке запитання щодо електро- та теплопостачання потрібно набрати короткий номер 1588. Для дзвінків з мобільного телефону можна скористатись номером (044) 201-58-79.

За вказаними телефонами також можна повідомити про неполадки в електро- та теплопостачанні, незадовільну роботу лічильників, і фахівці Київенерго оперативно відреагують на скаргу.

Довідково:
Протягом 2009 року до служби «1588» надійшло близько 400 тис. звернень від мешканців Києва, з яких 75% звернень споживачів стосувалися електропостачання, 14,5% – теплопостачання. 10,5% дзвінків – з питань довідково-інформаційного характеру.

Позначки: Представляємо

 

Змінено номер телефону інформаційно-довідкової служби Київенерго

У зв’язку з переходом на нову систему нумерації телефонної мережі загального користування України з 2 лютого 2009 номер телефону інформаційно-довідкової служби Київенерго замість 088 став 1588.
Детальніше...
   © АК "Київенерго", 2010