Способи розрахунків за електроенергію
Способи розрахунків за електроенергію

Розраховуватися за електричну енергію можна трьома способами:

– за допомогою абонентської книжки,
– шляхом заповнення бланку квитанції,
– через Інтернет.

Обирайте найзручніший для Вас спосіб.

 

 


Книжка містить 12 квитанцій для сплати за спожиту електроенергію протягом року. Для проведення оплати споживачу необхідно щомісяця станом на 1 число знімати показання лічильника, заносити їх до квитанції та повідомлення, зазначати місяць та рік, за який проводиться оплата, величину пільги у відсотках (у разі наявності пільги) та ліміт у кВтг, а також розраховану до сплати за відповідними тарифами суму.

Звертаємо увагу, що при заповненні розрахункової книжки необхідно вносити ідентичні дані до квитанції та повідомлення.

Оплата за спожиту електричну енергію має бути проведена до 10 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Після закінчення терміну дії абонкнижки споживач має звернутися до районного сервісного відділення за місцем проживання для звіряння розрахунків та отримання нової розрахункової книжки, що дасть змогу уникнути непорозумінь щодо правильності розрахунків та наявності заборгованості.

Сплатити за електроенергію без додаткової комісії можна у відділеннях «Ощадбанку», «Приватбанку» та «Укрпошти».

Бланк квитанції на сплату електроенергії, в якому зазначено реквізити банківського рахунку АК «Київенерго», можна скачати за посиланнями, що подані нижче. Для оплати споживач повинен обов’язково зазначити особовий рахунок, П.І.Б., адресу, показання лічильника (поточні та попередні), обсяг споживання, суму до сплати (за наявності пільги вказати пільгову знижку) та КС (якщо дані відомі).

Сплатити за електроенергію без додаткової комісії можна у відділеннях «Ощадбанку», «Приватбанку» та «Укрпошти».

Зверніть увагу: внесені дані в квитанції та в повідомленні мають бути однаковими!

Скачати бланк у форматі PDF

Скачати бланк у форматі PNG

Скачати бланк у форматі DOC

Споживачі послуг Київенерго мають можливість оплачувати рахунки за електроенергію через Інтернет. Цією послугою можуть користуватися кияни, які уклали з Київенерго прямі договори на електропостачання.

Отримувати та оплачувати рахунки у режимі онлайн можна на сайті Portmone.com. Паперові квитанції, які підтверджують оплату, абонент отримує поштою. Власники мобільних телефонів з підтримкою WAP/GPRS і власники кишенькових комп'ютерів можуть оплачувати свої рахунки за допомогою мобільної версії сайту: pda.portmone.com. За оплату рахунків комісія не стягується, однак встановлено абонентську плату за використання сервісу.

До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard будь-яких українських або міжнародних банків, а також картки класу Cirrus/Maestro банків «Райффайзен Банк Аваль» та «Укрсоцбанк».

Детальніше про співпрацю з Portmone.com

 

 

Позначки: Актуальна тема | Енергозбут
  © АК "Київенерго", 2010