Друк
Споживачам

Способи розрахунків за електроенергію для населення

Способи розрахунків за електроенергію для населення

Побутові споживачі можуть розраховуватися за електричну енергію трьома способами:

– за допомогою абонентської книжки,
– шляхом заповнення бланку квитанції,
– через Інтернет.

Обирайте найзручніший для Вас спосіб.

 

 

Книжка містить 12 квитанцій для сплати за спожиту електроенергію протягом року. Для проведення оплати споживачу необхідно щомісяця станом на 1 число знімати показання лічильника, заносити їх до квитанції та повідомлення, зазначати місяць та рік, за який проводиться оплата, величину пільги у відсотках (у разі наявності пільги) та ліміт у кВтг, а також розраховану до сплати за відповідними тарифами суму.

Звертаємо увагу, що при заповненні розрахункової книжки необхідно вносити ідентичні дані до квитанції та повідомлення.

Оплата за спожиту електричну енергію має бути проведена до 10 числа місяця, наступного за розрахунковим.

Після закінчення терміну дії абонкнижки споживач має звернутися до сервісної дільниці за місцем проживання для звіряння розрахунків та отримання нової розрахункової книжки, що дасть змогу уникнути непорозумінь щодо правильності розрахунків та наявності заборгованості.

Сплатити за електроенергію без додаткової комісії можна у відділеннях «Ощадбанку», «Приватбанку» та низці інших банків. За більш детальною інформацією звертайтеся до відділень банків.

 

_gof Скористатися веб-сервісом «Електронна абонкнижка»
_db Як заповнювати квитанцію в абонкнижці старого зразка, що не передбачає двох порогових значень (приклади)

 

Бланк квитанції на сплату електроенергії, в якому зазначено реквізити банківського рахунку ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», можна скачати за посиланнями, що подані нижче. Для оплати споживач повинен обов’язково зазначити особовий рахунок, П.І.Б., адресу, показання лічильника (поточні та попередні), обсяг споживання, суму до сплати (за наявності пільги вказати пільгову знижку) та КС (контрольну суму).

Сплатити за електроенергію без додаткової комісії можна у відділеннях «Ощадбанку», «Приватбанку» та низці інших банків.

Зверніть увагу: внесені дані в квитанції та в повідомленні мають бути однаковими!

 

_db Скачати бланк квитанції зразка 2012 р. (з двома пороговими значеннями) у форматі PDF
_gof Скористатися веб-сервісом «Електронна абонкнижка»


Кияни, які уклали договори на електропостачання безпосередньо з КИЇВЕНЕРГО можуть оплачувати рахунки за електроенергію через Інтернет. Наразі є багато способів для розрахунку за електроенергію в онлайн-режимі, серед них такі:

  1. Зареєструйтеся в «Особистому кабінеті» на сайті www.mega-billing.com, щоб повністю контролювати стан розрахунків з КИЇВЕНЕРГО та мати можливість швидко та легко сплачувати за електроенергію платіжною карткою Visa або MasterCard будь-якого комерційного банку. Мінімальний платіж - 5 грн. Сплачені кошти негайно відображаються на особистому рахунку споживача.
  2. Швидкий та безкомісійний спосіб Інтернет-оплати за електроенергію пропонує «Приватбанк». Веб-сервіс «Швидко сплатити» дозволяє швидко перерахувати кошти на рахунок енергопостачальника після кількох простих кроків, а  користувач, за бажанням, отримає квитанцію про оплату на електронну адресу. До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard будь-яких українських та міжнародних банків.
  3. Отримувати та оплачувати рахунки у режимі онлайн можна на сайті Portmone.com. Паперові квитанції, які підтверджують оплату, абонент отримує поштою. Власники мобільних телефонів з підтримкою WAP/GPRS і власники кишенькових комп'ютерів можуть оплачувати свої рахунки за допомогою мобільної версії сайту: pda.portmone.com. За оплату рахунків комісія не стягується, однак встановлено абонентську плату за використання сервісу — 9,9 грн. на місяць. До оплати приймаються міжнародні платіжні картки Visa, Visa Electron і Mastercard будь-яких українських або міжнародних банків, а також картки класу Cirrus/Maestro банків «Райффайзен Банк Аваль» та «Укрсоцбанк».
Зверніть увагу! Інформація про сплату за електроенергію відображається на особистому рахунку споживача зазвичай протягом 3-4 робочих днів після здійснення оплати.pl-rekvisity

Реквізити для сплати за електроенергію споживачами, які розраховуються безпосередньо з ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»:
Одержувач: ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»
Код ЄДРПОУ: 00131305
№ р/р: 26038301201
МФО: 322669
у ГУ по м.Києву та Київській області ВАТ «Ощадбанк».

 

Позначки: Актуальна тема | ЕнергозбутПопередня:  Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії
Наступна:   Структура витрат на виробництво, передачу та постачання електроенергіїВеб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
1588-banner
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви завітали на цей сайт?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013