Друк
Житлотеплоенерго КИЇВЕНЕРГО
Житлотеплоенерго Київенерго
1 липня 2001 року до складу Компанії увійшов новий філіал - "Житлотеплоенерго Київенерго". Його було створено на базі майна, що передано від колишнього державного комунального підприємства "Київжитлотеплокомуненерго" в оперативне управління Київенерго. Робочі місця для всього персоналу колишнього Київжитлотеплокомуненерго були збережені.

До складу основних фондів філіалу входять 184 котельні, обладнані 660 котлами різної потужності - від 05 Гкал/год до 50 Гкал/год, 1500 км тепломереж, 250 бойлерних, управління спецавтотранспорту (понад 100 одиниць техніки), близько 3,5 тисяч працівників.

За півтора року існування у складі Київенерго у філіалі сталися певні зміни - спец АТП було об'єднано з Енергоавтотрансом, службу перспективного розвитку перепідпорядковано департаменту перспективного розвитку, лабораторію металів приєднано до філіалу "Енергоналадка Київенерго". Решта підрозділів Житлотеплоенерго залишилася у його складі - 9 районів експлуатації котелень, служби наладки, електрогосподарства, теплової автоматики та вимірювання, ремонту споруд, теплоелектроремонту та цілодобові диспетчерська й аварійна служби.

Від філіалу "Житлотеплоенерго Київенерго" залежить теплопостачання 2716 об'єктів м. Києва. Серед них - 1674 житлові будинки, 65 шкіл, 88 дитячих садочків, 55 лікувальних закладів.

Як розповів головний інженер філіалу "Житлотеплоенерго Київенерго" Володимир Павлович Марценко, у роботі філіалу виникає чимало проблем. Найбільша з них - зношеність обладнання. Багато малопотужних котлів відпрацювали понад 30 років та потребують негайної заміни або ліквідації з паралельним переключенням споживачів на централізоване теплопостачання.

Друга проблема - необхідність удосконалення теплопунктів у будівлях, встановлення в них сучасної регулювальної автоматики. На поточний час вже введено в дію 20 таких теплопунктів, і на власному досвіді працівники Житлотеплоенерго переконалися в тому, що ефективність використання тепла цих теплопунктів значно вища, ніж попередніх.

Третя проблема - заміна старих труб. Переважна частина прокладених під землею трубопроводів давно вже відпрацювала свій ресурс, а замінити їх на нові бракує коштів. Окрім того, потрібно не просто перекласти нові труби на місці старих, а повністю замінити канальне прокладення труб та перейти на прокладення за технологіями попередньо ізольованих та полімерних труб.

Однак в цілому, - зазначив головний інженер філіалу Володимир Марценко, - робота Житлотеплоенерго за час перебування у складі Київенерго цілком задовільна. Філіал робить і зробить усе, аби міцно та надійно забезпечити теплом киян.Попередня:  Кабельні мережі КИЇВЕНЕРГО
Наступна:   Теплові розподільчі мережі
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012