Друк
Учбовий центр
Учбовий центр

Філіал «Учбовий центр» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників Компанії та інших підприємств м. Києва та енергетичної галузі.

 

Історична довідка

Історія Учбового центру ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» розпочалася 3 січня 1946 року. Саме тоді було створено Учбовий комбінат з підготовки та підвищення кваліфікації робітників та інженерно-технічних працівників.

Спочатку тут навчалися лише працівники підприємств Київської енергосистеми, але вже з 1947 року Учбовий комбінат залучав до навчання кадри багатьох енергетичних підприємств СРСР.

Майже 20 років Учбовий комбінат був у складі Київенергоремонту та виконував за рішенням Міненерго УРСР роль головного галузевого центру України.

У 1991 році комбінат було перейменовано на Учбовий центр з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів і підпорядковано ВЕО «Київенерго».

З 1995 року Учбовий центр є філіалом ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

 

Портрет підприємства

Енергетична галузь завжди потребувала висококваліфікованих працівників. Тому підготовці, перепідготовці, навчанню іншим професіям та підвищенню кваліфікації в Компанії постійно приділяється велика увага.

Протягом 65 років в Учбовому центрі Київенерго навчалося понад 100 тисяч осіб. Перелік спеціальностей досить великий - понад 100.

При Учбовому центрі створено Музей київської енергосистеми. Ухвалене керівництвом Компанії рішення про створення музею Київської енергосистеми у складі Учбового центру та оновлення матеріально-технічної бази для навчання стало потужним поштовхом розвитку навчального процесу, основними напрямами якого мають стати:

  • розширення переліку енергетичних спеціальностей, з яких проводитиметься навчання;
  • подальше удосконалення матеріально-технічної бази для проведення навчання з використанням обчислювальної техніки та спеціальних комп'ютерних програм;
  • розширення навчальних площ Учбового центру та створення спеціальних класів.

Учбовий центр ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

Учбовий центр ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

Учбовий центр ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

Учбовий центр ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

Учбовий центр ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»


Учбовий центр ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»

 

 

Позначки: КомпаніяПопередня:  Воєнізована охорона КИЇВЕНЕРГО
Наступна:   База матеріально-технічного забезпечення КиївенергоВеб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
Інформаційна лінія КИЇВЕНЕРГО
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви використовуєте «Електронну абонкнижку»?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013