Друк
Спеценергоавтосервіс
Спеценергоавтосервіс

Структурний відокремлений підрозділ «СЕАС» (раніше — «Спеценергоавтосервіс») забезпечує транспортне обслуговування ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» — здійснює перевезення пасажирів та вантажів для виробничих потреб товариства.

 

Історична довідка

На початку 30-х рр. XX століття одночасно із створенням управління «Київенерго» створюється гараж «Київенерго», куди входив гужовий транспорт і кілька вантажних та легкових автомобілів.

1 жовтня 1953 року було організовано Транспортну контору «Київенерго». Саме ця дата і вважається днем створення підприємства.

У нинішньому вигляді підрозділ було засновано у 1995 році на базі підприємства автомобільного транспорту, яке раніше належало до складу Державної акціонерної енергетичної компанії «Київенерго».

 

Портрет філіалу

Основне завдання філіалу — забезпечення Компанії транспортними послугами.

На сьогоднішній день у підрозділі «СЕАС» налічується 536 одиниць рухомого складу, у тому числі 163 вантажних та вантажопасажирських автомобілів, 116 спеціальних автомобілів, 128 легкових, 14 автобусів, 27 автокранів та автопідіймачів, 78 механізмів тощо.

Для забезпечення безперебійної роботи філіалів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» 86 автомобілів працюють цілодобово, 30 автомобілів — у дві зміни.

Станом на 1 січня 2012 року у підрозділі «СЕАС» працює 911 осіб.

 

 

Позначки: автотранспортПопередня:  Енергоналадка Київенерго
Наступна:   Енергозбут КиївенергоВеб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
Інформаційна лінія КИЇВЕНЕРГО
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви використовуєте «Електронну абонкнижку»?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013