Друк
Енергосервіс КИЇВЕНЕРГО
Енергосервіс КИЇВЕНЕРГО

Філіал «Енергосервіс» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» утримує та обслуговує об’єкти соціальної сфери, заклади харчування та житловий фонд Компанії.

 

Історична довідка

Філіал «Енергосервіс КИЇВЕНЕРГО» було створено 30 березня 1998 року. До того часу соціальні об’єкти Компанії було закріплено за різними філіалами Компанії.

 

Портрет підприємства

Основними напрямами діяльності філіалу «Енергосервіс» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» є експлуатація житлового фонду та технічний ремонт будівель і споруд соціального призначення, забезпечення харчуванням працівників Компанії, організація відпочинку та оздоровлення працівників КИЇВЕНЕРГО, надання послуг з оздоровлення та відпочинку стороннім особам та організаціям, реалізація приладів обліку електроенергії.

За 14 років своєї діяльності у закладах відпочинку та оздоровлення філіалу відпочили та оздоровилися понад десятки тисяч працівників КИЇВЕНЕРГО, членів їх родин та сторонніх осіб.

«Енергосервіс» радо запрошує всіх охочих проводити конференції, семінари, корпоративи та інші організаційні заходи на базі відпочинку «Енергія» у славнозвісному курорті Ворзель. До Ваших послуг п’ять одноповерхових корпусів. Номери на 2 або 3 особи з усіма зручностями, конференц-зал, розрахований на 150 осіб. У затишній їдальні Вам запропонують домашні страви на будь-який смак. За бажанням пропонується відвідати комплекс відпочинку: критий басейн, сауну, більярд, тренажерний зал, комп’ютерний клас, майданчики для гри у волейбол, баскетбол, міні-футбол. На території бази відпочинку облаштована автостоянка. Влітку у ворзельській «Енергії» функціонує дитячий заклад оздоровлення та відпочинку для 180 дітей віком від 7 до 14 років.

Упродовж року «Енергосервіс» пропонує всім бажаючим відвідати спортивно-оздоровчий комплекс з басейном та сауною, а також підтримати фізичну форму у тренажерному, футбольному та ігровому залах. Спортивно-оздоровчий комплекс – ідеальне місце для проведення різноманітних спортивних змагань.

Довідки за телефонами: тел./факс: (044) 296-88-78.

 

 

Позначки: Відпочинок | ЕнергосервісПопередня:  База матеріально-технічного забезпечення Київенерго
Наступна:   Енергоналадка Київенерго
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012