Друк
Місія, бачення, цінності

 

Наша місія – задоволення суспільних потреб споживачів електричною, тепловою енергією та іншою продукцією і послугами, що надаються Компанією, а також досягнення прибутку для задоволення інтересів акціонерів, економічних та соціальних потреб її працівників.

 

Результати своєї роботи, тепло своїх сердець та енергію своїх рук працівники Київенерго передають у домівки киян, усі мешканці та гості столиці у своєму повсякденному житті відчували спокій і комфорт, мали сприятливі умови життя, могли користуватися усіма благами цивілізації.

 

Реалізація місії – це цілодобова робота багатотисячного колективу, застосування технічних знань і практичного досвіду справжніх професіоналів – енергетиків.

 

Відповідальність Компанії не обмежується її відповідальністю як ефективної бізнес-структури, що піклується за економічні показники своєї роботи. Колектив Київенерго своєю працею сприяє реалізації соціальної політики держави та розвитку інфраструктури м. Києва. Ми розуміємо, що цілодобово несемо відповідальність за якість продукції, що виробляємо, та послуг, які надаємо; за свої зобов’язання перед споживачами та акціонерами.

Позначки: Про компаніюПопередня:  Історія, персоналіїВеб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
Інформаційна лінія КИЇВЕНЕРГО
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви використовуєте «Електронну абонкнижку»?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013