Про Компанію

 

Logo Kyivenergo Kievenergo Киевэнерго Київенерго

КИЇВЕНЕРГО — унікальна компанія, яка забезпечує столицю України електричною та тепловою енергією, поєднуючи процеси виробництва, транспортування та збуту енергоресурсів. За специфікою та масштабами діяльності КИЇВЕНЕРГО не має аналогів у Східній Європі. Першоосновою Компанії стало створене у 1930 р. акціонерне товариство «Київструм», тож КИЇВЕНЕРГО у 2010 році відзначила своє 80-річчя.

Сьогодні КИЇВЕНЕРГО — це 12 філіалів, які забезпечують киян світлом, гарячою водою та теплом, а також єдиний у Києві сміттєспалювальний завод «Енергія». Чисельність працівників Компанії становить майже 14 тисяч осіб. Енергетичні джерела та розгалужена мережа теплопроводів, кабельних, повітряних ліній електропередачі дозволяє енергокомпанії повністю забезпечувати потреби м. Києва в електричній та на 85% у тепловій енергії.

Компанія здійснює збут електричної енергії кінцевим споживачам — як юридичним, так і приватним особам, а реалізацію теплової енергії — тільки юридичним особам (в тому числі, житловим організаціям для забезпечення населення централізованим опаленням та гарячим водопостачанням).

Генерацію електричної енергії КИЇВЕНЕРГО здійснює на двох теплоелектроцентралях — ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. На ТЕЦ-5 (встановлена електрична потужність — 700 МВт, теплова — 1874 Гкал/год) працюють 4 енергетичні блоки, а також 5 водогрійних котлів. На ТЕЦ-6 (встановлена електрична потужність — 500 МВт, теплова — 1740 Гкал/год.) працюють 2 енергетичних блоки, а також 6 пікових водогрійних котлів. Транспортування електроенергії забезпечується мережею повітряних та кабельних ліній загальною протяжністю 11,5 тис. км.

Виробництво теплової енергії КИЇВЕНЕРГО здійснює на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, а також на станціях теплопостачання та в котельнях. Загальна встановлена потужність теплових джерел — 8,5 тис. ГКал/год. Транспортування теплової енергії забезпечується тепломережами загальною протяжністю 2,3 тис. км.

Компанія докладає багато зусиль для стабільного функціонування енергетичної інфраструктури столиці та її подальшого розвитку. Так, у 2010 році на модернізацію та технологічне оновлення основних фондів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» виділила за напрямами: «генерація»  — 54,7 млн. грн.; «дистрибуція» — 159 млн. грн.; «теплозабезпечення» — 64,9 млн. грн.

 

 

Позначки: енергопостачання | Про компанію
  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2012