Актуально

КИЇВЕНЕРГО обговорила з представниками ОСББ питання переходу споживачів на прямі договори з опалення та гарячого водопостачання

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» проінформувало представників об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) про перехід на прямі договори з опалення та гарячого водопостачання з мешканцями Києва. З цим питанням до КИЇВЕНЕРГО звернулися близько 50 представників ОСББ, які організували зустріч біля офісу Компанії в середу, 6 березня.
Дізнатися більше

 

Новини КИЇВЕНЕРГО

  Вівторок, 05 березня 2013

5 березня 2013 року відбулись позачергові збори акціонерів ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». На позачергових зборах акціонерів КИЇВЕНЕРГО прийнято рішення щодо надання попередньої згоди акціонерами на здійснення правочинів, що передбачає для КИЇВЕНЕРГО виступити в якості гаранта при можливому залученні компанією ДТЕК довгострокового фінансування на внутрішньому або міжнародних ринках капіталу.


Детальніше
 
  Понеділок, 04 березня 2013
КИЇВЕНЕРГО організувала виїзне оформлення договорів на користування електроенергією з мешканцями новобудови на вул. Солом'янській, 15-А

Фахівці Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» організували виїзне оформлення договорів на користування електроенергією з мешканцями новобудови на вул. Солом'янській, 15-А.


Детальніше
 
  Середа, 27 лютого 2013

Щоб підвищити надійність та стабільність енергопостачання столиці, Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» розпочало реалізацію проекту зі встановлення комплектного розподільчого елегазового пристрою 330 кВ (КРПЕ-330) на столичній ТЕЦ-5.


Детальніше
 
  Понеділок, 25 лютого 2013
КИЇВЕНЕРГО попередила юросіб-боржників про відключення електроенергії за борги

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» попередило юридичних осіб-боржників про відключення електроенергії у випадку непогашення боргів, які вони накопичили.


Детальніше
 
  Четвер, 21 лютого 2013
У 2013 році КИЇВЕНЕРГО інвестує в енергетику Києва 450 млн. гривень

Для забезпечення сталого електро- і теплопостачання столиці Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» щорічно інвестує значні кошти у розвиток і модернізацію власного обладнання. У 2013 році КИЇВЕНЕРГО спрямує на технічне переоснащення теплоелектроцентралей №5 та №6, а також модернізацію та реконструкцію електричних мереж і підстанцій різного класу напруги рекордну суму – 450 млн. гривень.


Детальніше
 
  Середа, 20 лютого 2013
КИЇВЕНЕРГО отримала 2,3 млрд. гривень «паперового» прибутку за підсумками 2012 року за рахунок компенсацій різниці в тарифах

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» за підсумками 2012 року отримало 2,3 млрд. гривень «паперового» прибутку за рахунок компенсацій різниці в тарифах.


Детальніше
 
Інші новини розділу

Новини Ради ОСББ

  Середа, 29 серпня 2012
Фахівці КИЇВЕНЕРГО зустрілися з головами ОСББ Дарницького району столиці

Фахівці ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» взяли участь у семінарі для голів ОСББ Дарницького районі столиці.


Детальніше
 
  Середа, 01 серпня 2012
КИЇВЕНЕРГО і ОСББ спростили договірні відносини

Фахівці ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) спростили договірні відносини у галузі електропостачання ОСББ. Сторони узгодили оновлену форму Додатку №2 «Порядок розрахунків» до договору про постачання електричної енергії в місця загального користування.


Детальніше
 
Інші новини розділу
Веб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
1588-banner
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви завітали на цей сайт?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013