Друк
Юридичним споживачам – електроенергія

Електронна звітність для юридичних осіб-споживачів електроенергії

Юридичні споживачі електроенергії можуть подавати показники приладів обліку та отримувати документи через Інтернет.

Наразі ця можливість реалізується за допомогою «Інтернет-магазину комунальних послуг mega-billing.com», що запроваджений розробником білінгових систем з обліку відпущеної електроенергії юридичним та побутовим споживачам.

Споживачі, зареєстровані на сайті www.mega-billing.com, мають змогу не тільки відправляти показники та отримувати рахунки, але й бачити договірні величини споживання та потужності електроенергії (ліміти), враховані платежі, величину боргу, реквізити за договором, супутні нормативні акти, тарифи за всі періоди, а також можуть брати участь у обговореннях на форумі та відправляти повідомлення безпосередньо постачальнику електроенергії, відповідь на які розміщується на індивідуальній сторінці споживача.

Інформація по приладах обліку відображається не лише як номер лічильника. Споживачеві надається підказка про спливання термінів держповірки, відображаються типи лічильників та місця їх встановлення. Також реалізовано можливість автоматичного імпорту показників з системи АСКОЕ юридичних споживачів.

Споживач, відправивши показники приладів обліку, може відразу виконати нарахування та отримати рахунки. В сервісі реалізовано ряд перевірок, що захищають постачальника електроенергії та споживача від випадкових помилок та навмисних маніпулювань з нарахуваннями та рахунками.

Документи, які отримує споживач, скріплюються електронними цифровими підписами уповноважених співробітників СВП «Енергозбут» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Завдяки цьому споживачеві не потрібно особисто звертатися до підрозділів СВП «Енергозбут» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» для отримання паперових документів.

Для того, щоб документи, надіслані споживачем, мали юридичну силу і не потрібно було додатково подавати до підрозділів СВП «Енергозбут» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» завірені печаткою оригінали, споживачеві потрібно мати власний електронний цифровий підпис та використовувати його під час оформлення документації у «Інтернет-магазині комунальних послуг mega-billing.com».

_gof Почитати детальніше: Як отримати електронний цифровий підпис

Для того, щоб зареєструватися та розпочати користуватися сервісом «Інтернет-магазин комунальних послуг mega-billing.com» споживачеві потрібно звернутися до районного підрозділу СВП «Енергозбут» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», де йому видадуть код для реєстрації. При цьому споживач має чітко вказати електронну адресу для реєстрації та укласти відповідну додаткову угоду до договору про постачання електроенергії.

За вказаною споживачем електронною адресою автоматично надсилається лист з посиланням для завершення реєстрації шляхом внесення коду, отриманого в районному підрозділі СВП «Енергозбут» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», логіну та особистого паролю споживача.

 

Відповідальні особи за інтернет-сервіс у підрозділах
СВП «Енергозбут» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»:

Підрозділ Енергозбуту Адреса Відповідальний за договір,
ПІп/б,  тел.
Відповідальний за розрахунки,
ПІп/б, тел.
Промгрупа вул. Мельникова, 31
к. 415, 410
Ларченко Олена Віталіївна
201-07-43
Дейнеко Любов Михайлівна
201-07-71
РЕ «Центральний» пров. Новопечерський, 3
к. 5, 7
Галкіна Катерина Євгеніївна
207-69-67
Битюк Людмила Валентинівна
207-69-72
РЕ «Західний» вул. Довженка, 12-Б
к. 213, 210
Огньова Наталія Михайлівна
523-49-71
Шелих Наталія Миколаївна
455-68-71
РЕ «Південний» вул. Промислова, 4-А
к. 306, 315
Владі Ганна Володимирівна
207-66-02
Фоміна Валентина Василівна
207-66-06
РЕ «Лівобережний» пров. Червоногвар-
дійський, 6
к. 103, 104
Зуєва Ганна Василівна
296-86-59
Біла Марина Григорівна
558-16-68
РЕ «Північний» вул. Малиновського, 4-А
к. 118, 106
Попова Вікторія Григорівна
523-48-75
Омельченко Галина Миколаївна
410-15-47
РЕ «Східний» вул. Закревського, 14
к. 210, 203
Черниш Оксана Анатоліївна
207-62-19
Клименко Ніна Василівна
207-62-22

Споживачам, які користувалися системою електронної звітності, розробленою Державним підприємством «Українські спеціальні системи», було надано коди для реєстрації в «Інтернет-магазині комунальних послуг mega-billing.com», надіслано пропозиції переходу до нового сервісу та його опис. Електронні цифрові підписи, якими споживачі користувалися раніше, є дійсними і на www.mega-billing.com. Жоден споживач не втрачає можливості користуватися цим інтернет-сервісом.

 

_gof З 1 листопада 2012 року змінився порядок коригування договірних величин споживання е/е та нарахування двократної вартості за перевищення договірних величин споживання е/е.

 

 Попередня:  Зміни для юридичних споживачів електричної енергії з 1 листопада 2012 року
Наступна:   Електронна звітність для юридичних осіб–споживачів електроенергії: як отримати електронний цифровий підписВеб-сервіс з пошуку сервісних дільниць Київенерго для побутових споживачів електроенергії
Сплатити за електроенергію через інтернет
Дізнатися більше про особистий кабінет споживача електроенергії
lichkab_02
Вхід для побутових споживачівlichkab_04Вхід для юридичних споживачів
Електронна абонкнижка: дізнатися КС, розрахувати суму до сплати, роздрукувати квитанцію
Відправити заявку на проведення робіт
Інформаційна лінія КИЇВЕНЕРГО
spos-rozr

Ваша думка важлива!

Для чого Ви завітали на цей сайт?
 

  © ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», 2013